Czy ukończyłeś 18 lat?

Wina do piwniczki  (21)

na stronę
Zapach kukurydzy, palonego cukru, wanilii, trawy cytrynowej w połączeniu z aromatem brzoskwini i gruszki jest wyjątkowo ciekawym doznaniem. W ustach dominują owoce z dodatkiem skalnej słoności. Wino pełne, o długim posmaku. Intrygujące!
W magazynie
149,00 zł
Przyjemne połączenie zapachu dojrzałej gruszki, brzoskwini, moreli, skórki cytrynowej unosi się po otwarciu butelki. Owocowe aromaty uzupełnione są zapachem mokrych skał, dymu. W smaku dominują owoce przyprawione pieprzem i solą. Złożone, niebanalne wino o dużym potencjale dojrzewania.
W magazynie
114,00 zł
Kadarka – kapryśny szczep, który przy odpowiedniej dbałości potrafi dać pełne, mocne wina. Doskonały balans, gładkość i spokój tego wina zostały docenione na XX Kadarka International Wine Competition, gdzie wino zdobyło złoty medal.
W magazynie
119,00 zł
Krótko rzecz ujmując: BALCIANA TO NAJLEPSZE NA ŚWIECIE WINO ZE SZCZEPU VERDICCHIO. Mimo wysokiej zawartości alkoholu, wino przyjemnie miękkie, eleganckie, finezyjne, świetnie zbudowane, niezwykle długie. Maestria kompozycji. Amen.
W magazynie
163,00 zł
Niezwykle delikatny Gruner Veltliner, o subtelnych aromatach pomarańczy, mandarynek i moreli. W ustach gładki, nieco maślany, owocowy. Zachwyci miłośników niskiej kwasowości. Mistrz elegancji i szlachetności, który swoją GIGANTYCZNOŚĆ ukazuje w przyciągającym bogactwie smaków.
W magazynie
94,00 zł
  Inkognito stało się legendą. Obecne w winnicy od szesnastu lat przyniosło jej właścicielom wiele nagród na międzynarodowych konkursach. Pod tajemniczą nazwą kryje się kupaż Blaufränkischa, Cabernet Sauvignon i Syraha, oraz dodatków znanych jedynie winiarzom. Niezwykle aromatyczne, w ustach pełne, o wyczuwalnym smaku tytoniu, przypraw, ziół, skórki pomarańczowej. Warte uwagi!
Brak w magazynie
175,00 zł
Brak w magazynie
Słodkie wino, stworzone z gron częściowo pokrytych szlachetną pleśnią. Czerwień pobłyskująca pomarańczowymi refleksami pachnie miodem, lukrecją, przyprawami i owocami leśnymi. Wino skoncentrowane, harmonijne, soczyście owocowe, o długim posmaku. Eliksir poprawiający nastrój.
W magazynie
211,00 zł
Biodynamika w zdroworozsądkowym ujęciu – tak można określić metody stosowane przez Toniego Hartla. Olbrzymia wiedza właścicieli sprawiają, że zabiegi w winnicy są doskonale dostosowane do konkretnego siedliska. Efektem jest soczysty Blaufränkisch o wyczuwalnym smaku dojrzałych wiśni, jagód, delikatnych przypraw. Wino niebanalne, eleganckie, pełne finezji.
W magazynie
132,00 zł
Na obszarze dzisiejszej parceli Goldberg właściciele winnicy spędzali mnóstwo czasu już w dzieciństwie. Znajdował się tam bowiem plac zabaw. Nic dziwnego, że jest to teren szczególnie bliski sercom winiarzy. A zrodzony na nim Pinot Noir przepięknie pachnie dżemem malinowym, owocami wiśni i czereśni, łagodnymi ziołami. Przypomina jagodowo-wiśniowy podwieczorek spożyty po całym dniu...
Brak w magazynie
157,00 zł
Brak w magazynie
Grona Syraha zostały zaakceptowane w austriackim rejestrze odmian całkiem niedawno, bo w 2001r. Wyjątkowo korzystne położenie winnicy Hartla zapewniło Syrahowi kapitalne możliwości rozwoju. Południowy stok Góry Leitha, suche gleby, bliskość lasu gwarantująca gorące dni i chłodne noce, przyczyniły się do powstania niezwykle eleganckiego, zrównoważonego, miękkiego wina. W ustach...
W magazynie
157,00 zł
Parcela Rosenberg jest jedną z najwyżej położonych winnic na Leithaberg. Warunki uprawy są specyficzne ze względu na bliskość lasu, który nocą ochładza grona. W takich warunkach powstało wino o intrygujących aromatach róży, liścia laurowego, tytoniu. W ustach jest przyjemnie soczyste, zintegrowane, delikatnie taninowe.
W magazynie
175,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów