Czy ukończyłeś 18 lat?

Wina  (98)

Wybierz rodzaj wina/specjału

na stronę
Zapach kukurydzy, palonego cukru, wanilii, trawy cytrynowej w połączeniu z aromatem brzoskwini i gruszki jest wyjątkowo ciekawym doznaniem. W ustach dominują owoce z dodatkiem skalnej słoności. Wino pełne, o długim posmaku. Intrygujące!
W magazynie
149,00 zł
Wino wytrawne o przyjaznych aromatach malin i truskawek. Zdecydowana kwasowość zrównoważona jest delikatną słodyczą. W smaku pojawiają się poziomki i czereśnie z delikatną grejpfrutową goryczką. Różowe wino z charakterem.
W magazynie
29,00 zł
Obłędnie dobre wino! Niezwykle uwodzicielskie, aromatyczne, o pięknej słodyczy zrównoważonej subtelnie ukrytą kwasowością. W kategorii jakość – cena stanęłoby na podium. Wino o mineralnym charakterze, łagodnie ziołowe, lekko szczypie w język. Chyba każdego owinie sobie wokół kieliszka...
W magazynie
59,00 zł
Piękna rzecz. Nienadmiernie skomplikowana, lecz zacna. Wyczuwalne są aromaty jabłek, gruszek, rodzynków. W ustach pojawiają się rozmaite smaki: od świeżych owoców do słoności tokajskich skał. To wino może spokojnie stać na nocnym stoliku, jak woda do ugaszenia letniego pragnienia, tym winem można wznieść noworoczny toast.
W magazynie
54,00 zł
Trockenbeerenauslese to kategoria win słodkich obejmująca wina powstałe z gron pokrytych szlachetną pleśnią. Z rosnących na krzewie kiści winogron ręcznie wybiera się tylko grona wysuszone i porażone szlachetną pleśnią. Zbiór wymaga dużych nakładów pracy i czasu, ale efekt jest zniewalający. Polecamy to słodkie, wciągające i niezwykle esencjonalne wino.
W magazynie
187,00 zł
Pełne, cieliste, pięknie zrównoważone wino. Przyjemnie jest je pić, przyjemnie jest nim częstować gości. Zachwyci aromatami owoców i przypraw. Wypełni usta soczystością. Zostanie doceniona jego miękkość i jedwabista gładkość. Zdobywca licznych medali na konkursach krajowych i międzynarodowych.
Brak w magazynie
112,00 zł
Brak w magazynie
Słodkie czerwone wino o wyrazistej rubinowej barwie. Wabi zapachem lasu, dzikich owoców. W smaku - bardziej udomowione, przypomina powidła śliwkowe, sok z czerwonych owoców. Wino o delikatnej kwasowości dobrze zrównoważonej ze słodyczą.
W magazynie
29,00 zł
Wino stworzone przez Angelikę Arvay, której zawdzięcza swoją nazwę i charakter. Aromaty gruszek, agrestu, czarnej porzeczki, białego pieprzu pojawiają się w zapachu. W ustach odnajdziemy ciekawe połączenie mineralności, cytrusów i kwiatów. Ekscytujące wino!
W magazynie
44,00 zł
Półsłodkie, aromatyczne wino o bogatym, złożonym smaku. Intryguje i wciąga. Niebanalne wino, o pięknej równowadze pomiędzy słodyczą i kwasowością. Rozluźnia, wprowadza w błogi nastrój.
Brak w magazynie
89,00 zł
Brak w magazynie
Na niespełna hektarowej parceli Furmint i Hárslevelű pokazały na co je stać. Ujarzmione talentem i wiedzą Gezy Lenkey'a dały półwytrawne wino, o fantastycznej równowadze słodyczy i kwasowości. Obok mineralności pojawiającej się już w zapachu, wyczuwalny jest smak dojrzałych pomarańczy, moreli. Wino pełne, krągłe, zintegrowane.
Brak w magazynie
89,00 zł
Brak w magazynie
Tokajskie wina słodkie to przede wszystkim te klasyczne, o mocno doprecyzowanej technice wytwarzania jak wina aszu, esencje, maślacze, szamorodni i forditasy. Cała reszta z oceanu słodyczy nosi nazwę „késői szüret ” – późnych zbiorów. Zwykle są one bardziej harmonijne, szybciej dojrzewające, ale mniej energetyczne od swoich braci z wielowiekowym nieraz rodowodem apelacyjnym. Ten...
Brak w magazynie
79,00 zł
Brak w magazynie
Australia obok Francji jest najpopularniejszym miejscem występowania Shiraza. Bardzo warunki klimatyczne dla rozwoju tego szczepu przyczyniły się do powstania wina będącego kwintesencją Shiraza. Owoce leśne z dominacją jeżyn, gorzka czekolada, słodkie przyprawy wyczujemy w zapachu. W smaku wśród owoców będzie się wyróżniała śliwka. Wino ziemiste, pikantne, niezwykle bogate!
Brak w magazynie
112,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 98 elementów