Czy ukończyłeś 18 lat?

Białe  (58)

na stronę
Zapach kukurydzy, palonego cukru, wanilii, trawy cytrynowej w połączeniu z aromatem brzoskwini i gruszki jest wyjątkowo ciekawym doznaniem. W ustach dominują owoce z dodatkiem skalnej słoności. Wino pełne, o długim posmaku. Intrygujące!
W magazynie
149,00 zł
Obłędnie dobre wino! Niezwykle uwodzicielskie, aromatyczne, o pięknej słodyczy zrównoważonej subtelnie ukrytą kwasowością. W kategorii jakość – cena stanęłoby na podium. Wino o mineralnym charakterze, łagodnie ziołowe, lekko szczypie w język. Chyba każdego owinie sobie wokół kieliszka...
W magazynie
59,00 zł
Piękna rzecz. Nienadmiernie skomplikowana, lecz zacna. Wyczuwalne są aromaty jabłek, gruszek, rodzynków. W ustach pojawiają się rozmaite smaki: od świeżych owoców do słoności tokajskich skał. To wino może spokojnie stać na nocnym stoliku, jak woda do ugaszenia letniego pragnienia, tym winem można wznieść noworoczny toast.
W magazynie
54,00 zł
Trockenbeerenauslese to kategoria win słodkich obejmująca wina powstałe z gron pokrytych szlachetną pleśnią. Z rosnących na krzewie kiści winogron ręcznie wybiera się tylko grona wysuszone i porażone szlachetną pleśnią. Zbiór wymaga dużych nakładów pracy i czasu, ale efekt jest zniewalający. Polecamy to słodkie, wciągające i niezwykle esencjonalne wino.
W magazynie
187,00 zł
Wino stworzone przez Angelikę Arvay, której zawdzięcza swoją nazwę i charakter. Aromaty gruszek, agrestu, czarnej porzeczki, białego pieprzu pojawiają się w zapachu. W ustach odnajdziemy ciekawe połączenie mineralności, cytrusów i kwiatów. Ekscytujące wino!
W magazynie
44,00 zł
Półsłodkie, aromatyczne wino o bogatym, złożonym smaku. Intryguje i wciąga. Niebanalne wino, o pięknej równowadze pomiędzy słodyczą i kwasowością. Rozluźnia, wprowadza w błogi nastrój.
Brak w magazynie
89,00 zł
Brak w magazynie
Na niespełna hektarowej parceli Furmint i Hárslevelű pokazały na co je stać. Ujarzmione talentem i wiedzą Gezy Lenkey'a dały półwytrawne wino, o fantastycznej równowadze słodyczy i kwasowości. Obok mineralności pojawiającej się już w zapachu, wyczuwalny jest smak dojrzałych pomarańczy, moreli. Wino pełne, krągłe, zintegrowane.
Brak w magazynie
89,00 zł
Brak w magazynie
Tokajskie wina słodkie to przede wszystkim te klasyczne, o mocno doprecyzowanej technice wytwarzania jak wina aszu, esencje, maślacze, szamorodni i forditasy. Cała reszta z oceanu słodyczy nosi nazwę „késői szüret ” – późnych zbiorów. Zwykle są one bardziej harmonijne, szybciej dojrzewające, ale mniej energetyczne od swoich braci z wielowiekowym nieraz rodowodem apelacyjnym. Ten...
Brak w magazynie
79,00 zł
Brak w magazynie
Przyjemne połączenie zapachu dojrzałej gruszki, brzoskwini, moreli, skórki cytrynowej unosi się po otwarciu butelki. Owocowe aromaty uzupełnione są zapachem mokrych skał, dymu. W smaku dominują owoce przyprawione pieprzem i solą. Złożone, niebanalne wino o dużym potencjale dojrzewania.
W magazynie
114,00 zł
Słomkowa barwa, świeże aromaty kwiatów i owocowo-mineralny smak są idealnym uprzyjemnieniem dnia lub wieczoru. Wino doskonałe jako aperitif, wytrawne, lecz niepozbawione łagodnej słodyczy. Budzi do życia, podtrzymuje rozmowy, nie potrzebuje posiłku by pokazało co w nim najlepsze.
W magazynie
34,00 zł
Wino słodkie, o ciepłej, złotej barwie. Niezwykle aromatyczne. Wyczujemy w nim melona, kandyzowaną pomarańczę, kwiat róży przyprawione odrobiną białego pieprzu. W ustach przypomina nam egzotyczną sałatkę owocową, w której słodycz jest kapitalnie zrównoważona przez kwasowość. Uwodzicielskie wino. „Edesem” w tłumaczeniu oznacza „Moje kochanie”.
Brak w magazynie
79,00 zł
Brak w magazynie
Wino pełne mocy! Aromatyczne, intensywne, zdecydowane. Pobudza zapachem owoców tropikalnych, orientalnych przypraw i miodu. Viognier o łagodnej kwasowości i długim migdałowym posmaku. Ciekawe wino, dla szukających wrażeń.
W magazynie
74,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 58 elementów