Czy ukończyłeś 18 lat?

Wytrawne  (43)

na stronę
Zapach kukurydzy, palonego cukru, wanilii, trawy cytrynowej w połączeniu z aromatem brzoskwini i gruszki jest wyjątkowo ciekawym doznaniem. W ustach dominują owoce z dodatkiem skalnej słoności. Wino pełne, o długim posmaku. Intrygujące!
W magazynie
149,00 zł
Wino stworzone przez Angelikę Arvay, której zawdzięcza swoją nazwę i charakter. Aromaty gruszek, agrestu, czarnej porzeczki, białego pieprzu pojawiają się w zapachu. W ustach odnajdziemy ciekawe połączenie mineralności, cytrusów i kwiatów. Ekscytujące wino!
W magazynie
44,00 zł
Przyjemne połączenie zapachu dojrzałej gruszki, brzoskwini, moreli, skórki cytrynowej unosi się po otwarciu butelki. Owocowe aromaty uzupełnione są zapachem mokrych skał, dymu. W smaku dominują owoce przyprawione pieprzem i solą. Złożone, niebanalne wino o dużym potencjale dojrzewania.
W magazynie
114,00 zł
Wino pełne mocy! Aromatyczne, intensywne, zdecydowane. Pobudza zapachem owoców tropikalnych, orientalnych przypraw i miodu. Viognier o łagodnej kwasowości i długim migdałowym posmaku. Ciekawe wino, dla szukających wrażeń.
W magazynie
74,00 zł
Krótko rzecz ujmując: BALCIANA TO NAJLEPSZE NA ŚWIECIE WINO ZE SZCZEPU VERDICCHIO. Mimo wysokiej zawartości alkoholu, wino przyjemnie miękkie, eleganckie, finezyjne, świetnie zbudowane, niezwykle długie. Maestria kompozycji. Amen.
W magazynie
163,00 zł
Prawdziwy IMPULS! Wyrywa ze stagnacji, dodaje energii do działania, rozbudza zmysły. Smak owoców marakui uzupełniony jest delikatną, korzystną goryczką i posmakiem tymianku. Pełne, dobrze zrównoważone wino. Arcyciekawe!
W magazynie
94,00 zł
Niezwykle delikatny Gruner Veltliner, o subtelnych aromatach pomarańczy, mandarynek i moreli. W ustach gładki, nieco maślany, owocowy. Zachwyci miłośników niskiej kwasowości. Mistrz elegancji i szlachetności, który swoją GIGANTYCZNOŚĆ ukazuje w przyciągającym bogactwie smaków.
W magazynie
94,00 zł
Wibrujący na podniebieniu sekt jest bezkonkurencyjny jako aperitif! Słodycz Muskatellera ukazuje się przede wszystkim w zapachu, w smaku przykryta została kwasowością. Orzeźwia, stawia na nogi i pobudza do działania. Wino szczupłe, ale z rozmachem!
W magazynie
124,00 zł
Labirynt przenikających się wzajemnie zapachów kwiatowych, owocowych, trawiastych. Szukając jednoznacznego określenia spotykamy liczne zaułki: białą porzeczkę, gruszkę, jabłka malinówki, jasne śliwki, skoszoną trawę, zioła. Miliony bąbelków pienią się trafiając do ust. Pozostawiają po sobie posmak długiej słodyczy i delikatnej goryczki.
W magazynie
124,00 zł
Zapachy skoszonej trawy i jabłek dominują nad pozostałymi aromatami. ustach jest soczyste, mineralne, dobrze wyważone, z ładnie wkomponowaną ożywiającą kwasowością. Wino pełne finezji, o bardzo długim potencjale starzenia.
W magazynie
129,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 43 elementów