Czy ukończyłeś 18 lat?

Czerwone  (39)

na stronę
Pełne, cieliste, pięknie zrównoważone wino. Przyjemnie jest je pić, przyjemnie jest nim częstować gości. Zachwyci aromatami owoców i przypraw. Wypełni usta soczystością. Zostanie doceniona jego miękkość i jedwabista gładkość. Zdobywca licznych medali na konkursach krajowych i międzynarodowych.
Brak w magazynie
112,00 zł
Brak w magazynie
Australia obok Francji jest najpopularniejszym miejscem występowania Shiraza. Bardzo warunki klimatyczne dla rozwoju tego szczepu przyczyniły się do powstania wina będącego kwintesencją Shiraza. Owoce leśne z dominacją jeżyn, gorzka czekolada, słodkie przyprawy wyczujemy w zapachu. W smaku wśród owoców będzie się wyróżniała śliwka. Wino ziemiste, pikantne, niezwykle bogate!
Brak w magazynie
112,00 zł
Brak w magazynie
Czerwone, pełne wino, które można by pić pewnie, tak jak nasi przodkowie, ze skórzanego bukłaka. I tak brutalnie potraktowane nie straciłoby nic ze swojego charakteru, z cudnego pikantnego finiszu, ze smaku dojrzałych wiśni, z przepięknie użytej beczki z zempleńskiego dębu. Sama radość.
W magazynie
54,00 zł
Zapachy lasu: nieco liści, ściółki leśnej, ale też owoców: jagód, borówek. Smaki sadu: wiśni, czereśni. W charakterze zdecydowane, intensywne, żywe, nieco ziemiste. Wino o bardzo dobrej strukturze, z fenomenalnie wkomponowaną beczką.
W magazynie
54,00 zł
Kadarka – kapryśny szczep, który przy odpowiedniej dbałości potrafi dać pełne, mocne wina. Doskonały balans, gładkość i spokój tego wina zostały docenione na XX Kadarka International Wine Competition, gdzie wino zdobyło złoty medal.
W magazynie
119,00 zł
Jednoparcelowe wino z popularnego na Węgrzech, choć przez wielu niezbyt cenionego szczepu. Już przy pierwszych łykach czujemy niezwykłą jakość owoców ze wzgórza Sikhegy, jakość wyśrubowaną przez dość poważne ograniczenie zbioru. Na tej parceli Kekportugal nabiera słodkich smaków, czasem tak jak w przypadku tego wina to tylko wrażenie, niemające wiele wspólnego z bardzo niskim tu...
Brak w magazynie
81,00 zł
Brak w magazynie
Barwa purpurowa, owocowy aromat, smak wiśni w gorzkiej czekoladzie to pierwsze doznania jakie narzucają się po spróbowaniu tego wina. W kolejnych kieliszkach ujawnia się jego bogactwo i złożona struktura. Megadatik to wino szorstkie i ostre, a przy tym niezwykle wciągające.
W magazynie
84,00 zł
Słodkie czerwone wino o wyrazistej rubinowej barwie. Wabi zapachem lasu, dzikich owoców. W smaku - bardziej udomowione, przypomina powidła śliwkowe, sok z czerwonych owoców. Wino o delikatnej kwasowości dobrze zrównoważonej ze słodyczą.
W magazynie
29,00 zł
Pinot Noir – ten burgundzki szczep w Egerze czuje się jak u siebie. Jest wielkim wyzwaniem dla winiarzy. Atilla Petrény poradził sobie z nim doskonale. Szczep, który bywa kapryśny, w tym wydaniu jest przyjemnie ujarzmiony. Co istotne: zachował wszystkie najlepsze cechy swojej pinotowatości.
W magazynie
54,00 zł
Przepiękna wiśniowo-granatowa barwa zachwyca oczy. Po dekantacji pojawiają się intensywne aromaty czerwonych owoców i beczki. Wyczuwamy wiśnię, czarną porzeczkę, wanilię i kawę. W ustach fascynującą jest niezwykła harmonia, uporządkowanie i bogactwo smaków.
Brak w magazynie
174,00 zł
Brak w magazynie
Blaufränkisch o charakterze żywiołowego młodzieńca z czasem zmienia się w krągłe, gładkie, idealnie zrównoważone wino. Zadziorność i uszczypliwość ustępuje miejsca łagodnej beczkowej słodyczy. W całym okresie swojego życia zachwyca ciekawymi armatami i bogactwem smaku.
W magazynie
84,00 zł
Niezwykle harmonijne połączenie (franc. la liaison) trzech szczepów: Blaufränkischa, Zweigelta, Cabernet Sauvignon. Esencjonalne, głębokie wino o miękkich taninach i długim, delikatnie pikantnym, jagodowym posmaku. Złożone, niełatwe w odbiorze. Warto do niego wracać, bo zanim się je zrozumie z pewnością opowie niejedną intrygującą historię.
W magazynie
84,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 39 elementów