Czy ukończyłeś 18 lat?

Polecamy  (12)

Australia obok Francji jest najpopularniejszym miejscem występowania Shiraza. Bardzo warunki klimatyczne dla rozwoju tego szczepu przyczyniły się do powstania wina będącego kwintesencją Shiraza. Owoce leśne z dominacją jeżyn, gorzka czekolada, słodkie przyprawy wyczujemy w zapachu. W smaku wśród owoców będzie się wyróżniała śliwka. Wino ziemiste, pikantne, niezwykle bogate!
Brak w magazynie
112,00 zł
Brak w magazynie
Wino stworzone przez Angelikę Arvay, której zawdzięcza swoją nazwę i charakter. Aromaty gruszek, agrestu, czarnej porzeczki, białego pieprzu pojawiają się w zapachu. W ustach odnajdziemy ciekawe połączenie mineralności, cytrusów i kwiatów. Ekscytujące wino!
W magazynie
44,00 zł
Piękna rzecz. Nienadmiernie skomplikowana, lecz zacna. Wyczuwalne są aromaty jabłek, gruszek, rodzynków. W ustach pojawiają się rozmaite smaki: od świeżych owoców do słoności tokajskich skał. To wino może spokojnie stać na nocnym stoliku, jak woda do ugaszenia letniego pragnienia, tym winem można wznieść noworoczny toast.
W magazynie
54,00 zł
Prawdziwy IMPULS! Wyrywa ze stagnacji, dodaje energii do działania, rozbudza zmysły. Smak owoców marakui uzupełniony jest delikatną, korzystną goryczką i posmakiem tymianku. Pełne, dobrze zrównoważone wino. Arcyciekawe!
W magazynie
94,00 zł
Obłędnie dobre wino! Niezwykle uwodzicielskie, aromatyczne, o pięknej słodyczy zrównoważonej subtelnie ukrytą kwasowością. W kategorii jakość – cena stanęłoby na podium. Wino o mineralnym charakterze, łagodnie ziołowe, lekko szczypie w język. Chyba każdego owinie sobie wokół kieliszka...
W magazynie
59,00 zł
Wiśniowa barwa z granatowym połyskiem. Niezwykle bogate, złożone, intensywne wino. Pieprz, goździki, cynamon pojawiające się w ustach przy pierwszym kieliszku, w kolejnych ustępują miejsca smakom owocowym, z domieszką kakao, wanilii, tytoniu i orzechów. Przyjemnie gładkie, o długim posmaku.
Brak w magazynie
78,00 zł
Brak w magazynie
Wino słodkie, o ciepłej, złotej barwie. Niezwykle aromatyczne. Wyczujemy w nim melona, kandyzowaną pomarańczę, kwiat róży przyprawione odrobiną białego pieprzu. W ustach przypomina nam egzotyczną sałatkę owocową, w której słodycz jest kapitalnie zrównoważona przez kwasowość. Uwodzicielskie wino. „Edesem” w tłumaczeniu oznacza „Moje kochanie”.
Brak w magazynie
79,00 zł
Brak w magazynie
Na niespełna hektarowej parceli Furmint i Hárslevelű pokazały na co je stać. Ujarzmione talentem i wiedzą Gezy Lenkey'a dały półwytrawne wino, o fantastycznej równowadze słodyczy i kwasowości. Obok mineralności pojawiającej się już w zapachu, wyczuwalny jest smak dojrzałych pomarańczy, moreli. Wino pełne, krągłe, zintegrowane.
Brak w magazynie
89,00 zł
Brak w magazynie
Wino do polubienia od pierwszego kieliszka. Bardzo poukładane, przyjemne, wdzięczne i jednocześnie dostojne, poważne. Maliny, które pojawiają się w aromacie i smaku początkowo wydają się być niezwykle wyraziste. Po chwili dostrzec można inne walory smakowe: suszone owoce, gorzką czekoladę, pierniki. Wino mięsiste, ziemiste, o lekko pikantnym, długim posmaku.
W magazynie
84,00 zł
Pinot Noir - burgundzki szczep, który na węgierskiej ziemi czuje się jak u siebie. To z niego powstało tak piękne wino. Dostojne, eleganckie, charakterne. Wino bogate, ziemiste, o przyjemnej kwasowości. Pinot, który zaintryguje szukających ciekawych doznań, a codzienne jego popijanie będzie prawdziwym zaszczytem.
W magazynie
69,00 zł
Jak pisał Zbyszek Kmieć: Po pierwsze to wino z mojej ulubionej egerskiej parceli. Pijąc je mam przed oczami robotników w winnicy, w czasie przerwy na śniadanie. Siedzą na trawie obok krzyża na rozstaju dróg. Po jednej stronie ciemnieje ściana lasu, za tym lasem jeszcze jedna góra i droga do Szomolya. Wystarczy podnieść wzrok i drugiej strony potężna góra Nagy-Eged. Pijąc to wino...
W magazynie
69,00 zł
W młodości siła! Nachtrot mógłby poczekać na szczyt swojej dojrzałości jeszcze kilka lat, ale nie znamy nikogo tak zdyscyplinowanego, kto po kilku latach miałby nadal w piwniczce to wino. Przyjemnie owocowe, soczyste, odrobinę pikantne wino o zapachu wiśni i jeżyn. Niezwykle wciągające, dobre do codziennego popijania. Odpowiednie na każdą okazję.
W magazynie
54,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów