Czy ukończyłeś 18 lat?

Wina na prezenty  (16)

na stronę
Pełne, cieliste, pięknie zrównoważone wino. Przyjemnie jest je pić, przyjemnie jest nim częstować gości. Zachwyci aromatami owoców i przypraw. Wypełni usta soczystością. Zostanie doceniona jego miękkość i jedwabista gładkość. Zdobywca licznych medali na konkursach krajowych i międzynarodowych.
Brak w magazynie
112,00 zł
Brak w magazynie
Australia obok Francji jest najpopularniejszym miejscem występowania Shiraza. Bardzo warunki klimatyczne dla rozwoju tego szczepu przyczyniły się do powstania wina będącego kwintesencją Shiraza. Owoce leśne z dominacją jeżyn, gorzka czekolada, słodkie przyprawy wyczujemy w zapachu. W smaku wśród owoców będzie się wyróżniała śliwka. Wino ziemiste, pikantne, niezwykle bogate!
Brak w magazynie
112,00 zł
Brak w magazynie
Krótko rzecz ujmując: BALCIANA TO NAJLEPSZE NA ŚWIECIE WINO ZE SZCZEPU VERDICCHIO. Mimo wysokiej zawartości alkoholu, wino przyjemnie miękkie, eleganckie, finezyjne, świetnie zbudowane, niezwykle długie. Maestria kompozycji. Amen.
W magazynie
163,00 zł
Przepiękna wiśniowo-granatowa barwa zachwyca oczy. Po dekantacji pojawiają się intensywne aromaty czerwonych owoców i beczki. Wyczuwamy wiśnię, czarną porzeczkę, wanilię i kawę. W ustach fascynującą jest niezwykła harmonia, uporządkowanie i bogactwo smaków.
Brak w magazynie
174,00 zł
Brak w magazynie
  Inkognito stało się legendą. Obecne w winnicy od szesnastu lat przyniosło jej właścicielom wiele nagród na międzynarodowych konkursach. Pod tajemniczą nazwą kryje się kupaż Blaufränkischa, Cabernet Sauvignon i Syraha, oraz dodatków znanych jedynie winiarzom. Niezwykle aromatyczne, w ustach pełne, o wyczuwalnym smaku tytoniu, przypraw, ziół, skórki pomarańczowej. Warte uwagi!
Brak w magazynie
175,00 zł
Brak w magazynie
Słodkie wino, stworzone z gron częściowo pokrytych szlachetną pleśnią. Czerwień pobłyskująca pomarańczowymi refleksami pachnie miodem, lukrecją, przyprawami i owocami leśnymi. Wino skoncentrowane, harmonijne, soczyście owocowe, o długim posmaku. Eliksir poprawiający nastrój.
W magazynie
211,00 zł
Wibrujący na podniebieniu sekt jest bezkonkurencyjny jako aperitif! Słodycz Muskatellera ukazuje się przede wszystkim w zapachu, w smaku przykryta została kwasowością. Orzeźwia, stawia na nogi i pobudza do działania. Wino szczupłe, ale z rozmachem!
W magazynie
124,00 zł
Labirynt przenikających się wzajemnie zapachów kwiatowych, owocowych, trawiastych. Szukając jednoznacznego określenia spotykamy liczne zaułki: białą porzeczkę, gruszkę, jabłka malinówki, jasne śliwki, skoszoną trawę, zioła. Miliony bąbelków pienią się trafiając do ust. Pozostawiają po sobie posmak długiej słodyczy i delikatnej goryczki.
W magazynie
124,00 zł
Grenzenlos (niem. Nieograniczony) to Grüner Veltliner z najstarszej części winnicy - Veltliner Strasser na Vekselberg - obsadzonej w 1959r. Dopiero po pięciu latach starzenia w stalowych kadziach szczep pokazał swój olbrzymi potencjał. Pijąc Grenzenlos możemy przekonać się jak intrygujące i różnorodne potrafią być Grüner Veltlinery. Potęga Grenzenlosa to jego głębia i...
W magazynie
271,00 zł
Jak szalonym trzeba być by Rieslinga pozostawić do starzenia w dębowych beczkach? Nie tak bardzo gdy winnica dostarcza odpowiednich gron, które są właściwie selekcjonowane i po mistrzowsku przetwarzane przez winiarza. Interesujący wino, wobec którego nie może przejść obojętnie żaden miłośnik Rieslingów.
Brak w magazynie
188,00 zł
Brak w magazynie
Po wielu międzynarodowych wycieczkach w Austrii Chardonnay odnalazło swojego rodzica. Neuburger, bo o nim mowa, daje wina zbliżone do Chardonnay, o delikatnym orzechowym smaku. Efekt połączenia tych dwóch szczepów jest zdumiewająco dobry. Warto otworzyć butelkę już dziś, ale można ją również spokojnie odstawić na kilka lat.
W magazynie
153,00 zł
Tokajskie wina słodkie to przede wszystkim te klasyczne, o mocno doprecyzowanej technice wytwarzania jak wina aszu, esencje, maślacze, szamorodni i forditasy. Cała reszta z oceanu słodyczy nosi nazwę „késői szüret ” – późnych zbiorów. Zwykle są one bardziej harmonijne, szybciej dojrzewające, ale mniej energetyczne od swoich braci z wielowiekowym nieraz rodowodem apelacyjnym. Ten...
Brak w magazynie
79,00 zł
Brak w magazynie
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów