Czy ukończyłeś 18 lat?

Wina na stół  (15)

na stronę
Czerwone, pełne wino, które można by pić pewnie, tak jak nasi przodkowie, ze skórzanego bukłaka. I tak brutalnie potraktowane nie straciłoby nic ze swojego charakteru, z cudnego pikantnego finiszu, ze smaku dojrzałych wiśni, z przepięknie użytej beczki z zempleńskiego dębu. Sama radość.
W magazynie
54,00 zł
I znowu wino nie mieszczące się w apelacji. W Tokaju nie można uprawiać sauvignonów, w ogóle niewiele można uprawiać i nazywać to potem tokajskim winem. Ale ten ciągle młodziutki duchem i owocem zawadiacki trunek każe przez chwilę powątpiewać w sens prastarych tokajskich zwyczajów. Uzależnia.
W magazynie
54,00 zł
Na niespełna hektarowej parceli Furmint i Hárslevelű pokazały na co je stać. Ujarzmione talentem i wiedzą Gezy Lenkey'a dały półwytrawne wino, o fantastycznej równowadze słodyczy i kwasowości. Obok mineralności pojawiającej się już w zapachu, wyczuwalny jest smak dojrzałych pomarańczy, moreli. Wino pełne, krągłe, zintegrowane.
Brak w magazynie
89,00 zł
Brak w magazynie
To wino może zmylić każdego, mijają już cztery lata w butelce, a nadal zachowuje świeżość młodego trunku. Wyjątkowy kupaż pięciu tokajskich szczepów. Biedronki na etykiecie są wskazówką, że w winnicy nie zostały zastosowane środki owadobójcze.
W magazynie
44,00 zł
Beztroskie wino do codziennego popijania. Dodaje energii, przynosi ochłodę, wprowadza w dobry nastrój. Pobudza apetyt, jest dobrym kandydatem na aperitif. Doskonale sprawdza się również jako fröccs – przyjemnie uszlachetnia wodę.
W magazynie
39,00 zł
Aromatyczne, pieprzne, głębokie w smaku. Doskonały towarzysz posiłku, świetne do potraw z kaczki. Miłośnicy win Simona rozpoznają jego Syraha z zamkniętymi oczami.
W magazynie
69,00 zł
Przedstawiamy wino jednego z najlepszych, o ile nie najlepszego producenta Egri Bikaverów – Jozsefa Simona. Wino zarówno do codziennego picia, jak i na imprezy. Obroni się w oczach początkujących winopijców, ale zostanie docenione również przez znawców. Ziemisty, owocowy, soczysty, rustykalny, nieco przydymiony Egri Bikaver. Po prostu dobry!
W magazynie
39,00 zł
Grüner pełen uroku. Bardzo atrakcyjne zapachy tropikalnych owoców, a w ustach wręcz cytrusowa kwasowość. Jednocześnie delikatna struktura, alkohol bardzo dyskretny, wino sprawia wrażenie, że można je pić szklankami. Stworzony do szprycera.
Brak w magazynie
49,00 zł
Brak w magazynie
Blanc de Noir to rodzaj wina musującego, które w odróżnieniu od większości typowych win musujących i szampanów powstało wyłącznie z czerwonych gron, głównie z Pinot Noir. Aromatyczne, średnio intensywne, doskonale wyważone wino. Będzie przyjemnym rozpoczęciem wieczoru.
W magazynie
59,00 zł
Wino, które nie sprawia żadnych problemów. Nie wiedzieć czemu, pijąc je przypomina się Bela Hamvas, który pisał o Merlocie, że jest on najbardziej żeńskim ze szczepów winorośli. Ba, do głowy cisną się różne przyjemne choć mizoginiczne nieco, kompletnie niepoprawne i frywolne skojarzenia. Tak to jest wino jak randka z podlotkiem.
W magazynie
59,00 zł
Intensywna, skoncentrowana barwa, elegancja, głęboki owocowy smak czyli Murelle. Wino odpowiednie dla miłośników zdecydowanych, wyrazistych smaków. Pogłaszcze ciepłem i miękkością, delikatnie uszczypnie w język by podkreślić swój charakter.
W magazynie
39,00 zł
Pinotowa mineraloność i żywiołowa owocowość Sauvignona stanowią harmonijny, zrównoważony kupaż. Wino pełne, treściwe, a przy tym subtelne i frywolne. Ciekawa propozycja do codziennego popijania, zostanie zauważone przez gości przy wyjątkowych okazjach.
W magazynie
54,00 zł
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów