Czy ukończyłeś 18 lat?

Klub Monte di Vino stworzyliśmy specjalnie z myślą o prawdziwych pasjonatach wina, dla których ważna jest cała filozofia życia, związana z tym wyjątkowym trunkiem.

Wspólnie chcemy zgłębiać swoją wiedzę na temat wina - regionów jego pochodzenia oraz szczepów winorośli - a także odkrywać nowe smaki. Jest to okazja do spotkań i rozmów oraz uczestnictwa w niepowtarzalnych degustacjach i wykładach Akademii Wina. Bycie członkiem Klubu to przede wszystkim tworzenie społeczności, którą łączy wielka pasja i czerpanie przyjemności z picia wina.

Każda osoba, która przystępuje do Klubu Monte di Vino otrzymuje kartę lojalnościową, która upoważnia do korzystania ze specjalnych rabatów w sklepie Monte di Vino oraz zniżek na spotkania i degustacje, które są organizowane przez nasz Winoskład. Dostaje również informacje o przygotowywanych przez nas wydarzeniach specjalnych i bonusach.

Do Klubu Monte di Vino może dołączyć każdy, kto wspólnie z nami chce odkrywać bogaty świat wina i korzystać ze wszystkich przywilejów, jakie przysługują członkom Klubu. Jest to okazja do wyruszenia w wyjątkową podróż po krainie wina i poznawania jej uroków oraz zdobywania wiedzy eksperckiej, którą przekazuje właściciel winoskładu Monte di Vino, Jan Budzyński. Zachęcamy do rozpoczęcia z nami tej wyjątkowej przygody.


Aby zapisać się do klubu uzupełnij formularz.